کاسمو فیلم بسته بندی ضد میکروب به بازار عرضه کرد

شرکت Cosmo Films ، از سازندگان عمده فیلم برای بسته بندی، لمینیت، لیبل و کاغذهای مصنوعی، یک فیلم BOPP لمینیت شفاف ضد میکروب به بازار ارائه کرده است.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، فناوری ضد میکروب مورد استفاده در این فیلم مشکل فراگیر آلودگی های میکروبی فیلم های بسته بندی را به گفته سازنده آن حل می کند. برای تولید این فیلم شرکت کاسمو رویکرد جدیدی جهت پیشگیری از تکثیر میکروب روی سطح فیلم انتخاب کرده است. این فیلم ضد میکروب در برابر انواع باکتری ها موثر بوده و مانع رشد آنها می شود و در عین حال بهداشت محصول بسته بندی شده را نیز تضمین می کند. فیلم همچنین در برابر باکتری استافیلوکوک و ای کولی نیز تاثیر مثبت خوبی از خود نشان می دهد. 

فیلم جدید دارای پوششی است که از طریق اکستروژن روی فیلم نشانده شده است. به همین خاطر به راحتی می توان آن را روی کاغذ با استفاده از حرارت و فشار لمینیت کرد. کاسمو می گوید این تکنولوژی ایمن و اقتصادی است و می توان از آن برای تولید انواع لیبل ها و راه حل های بسته بندی انعطاف پذیر و کاغذ مصنوعی استفاده کرد. 

به گفته سازنده، فیلم ضد میکروب کاسمو دوستدار محیط زیست است و به مواد غذایی و انسان آسیب نمی رساند. این فیلم در مقابل پارگی و کشیدگی بسیار مقاوم است و خواص اپتیکال آن بسیار عالی است. الیاف فیلم به گونه ای است که به خوبی به کاغذ می چسبد و بیشترین میزان حرارت برای لمینیت کردن آن روی کاغذ بین ۱۰۰ تا ۱۲۹ درجه سانتیگراد است. از این فیلم می توان برای انواع کاربردها از جمله مجله، کتاب، بروشورهای تبلیغاتی، کتاب درسی، بروشورهای یک لتی، کارتن، سررسید، کیسه های خرید و موارد دیگر استفاده کرد. پانکاچ پودار مدیر ارشد اجرایی شرکت کاسمو می گوید: با در نظر گرفتن بحران ویروس کرونا ما همه به دنبال راه حل های مناسب برای حفاظت از سلامت خودمان هستیم. شستن دست ها و ضدعفونی کردن کالاهایی که ما آنها را لمس می کنیم برای جلوگیری از گسترش باکتری به یک کار روزمره تبدیل شده است. فناوری ضد میکروب کاسمو در برابر انواع باکتری ها مقاوم و موثر است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *